2018. július 17., kedd - Endre, Elek
Magyar Természetjáró Szövetség
mtsz.org »Versenynaptár
Magyar Természetjáró Szövetség

Versenynaptár

Az oldal folyamatos szerkesztés alatt van.


A 2018. évi bajnokságok

A 2018. évi bajnokságba beszámító versenyek kiírásai:

tavaszi fordulók:
2018.03.04. - Silvanus Parkverseny 2018 (Siivanus SE)
2018.03.11. - Gémes városismereti verseny 2018 (Gémes TE)
2018.03.24. - XXI. Bakancsos Atom Kupa (csapat) (Demeter Egy. és ASE)
2018.03.25. - XXI. Bakancsos Atom Kupa (egyéni) (Demeter Egy. és ASE)
2018.03.25. - Gémes parkverseny 2018 (Gémes TE)
2018.03.31. - Tavaszi Mátra Kupa egyéni és csapat (Mátra TTS)
2018.03.31. - Tojáskereső túra kicsiknek (Kékes TE)
2018.04.07. - Kispest Kupa 2018 (Gémes TE)
2018.04.14. - XXI. REZÉT Kupa (Rezét SE)
2018.04.22. - Föld Napja Kupa (Ferihegyi Benke Rezső TSz)
2018.04.28. - 37. Varsányi Kupa csapat (MVM SE)
2018.04.29. - Varsányi Kupa egyéni (MVM SE)
2018.05.13. - Kőbánya Kupa (ORION TTE)
2018.05.27. - Gyermeknap Kupa (Gémes TE)
2018.06.02. - Hollós Kupa (Tiszaújvárosi Sport Club)
2018.06.03. - Napernyő Kupa (Heves Megyei Természetbarát Szöv.)
2018.06.09. - Velence Kupa (Fejér Megyei Természetbarát Szöv.)
2018.06.23-24. - Spartacus Kupa Éjszakai (Szentesi Spartacus)

őszi fordulók:
...

Aktuális versenynaptár.
Index fórum.

-----------------------------------------------------------------------------

A 2017. évi bajnokságok

A bajnokságba beszámító versenyek kiírásai a linkek alatt találhatók:

2017.02.18.    Egri Tavaszváró - Eger (Heves Megyei Természetbarát Szövetség)
2017.03.05.    Silvanus parkverseny - Budapest (Silvanus SE) eredmények
2017.03.25.    Bakancsos Atom Kupa - Geresdi-dombság (Demeter Egyesület és Atomerőmű SE) eredmények, értékelés
2017.03.26.    Gémes parkverseny - Budapest (Gémes TE) eredmények, értékelés
2017.04.02.    Gémes városismereti verseny - Budapest (Gémes TE)
2017.04.08.    REZÉT Kupa - Pirtó környéke (DÉMÁSZ-REZÉT SE) eredmények, értékelés
2017.04.09.    Eltájoló Kupa egyéni - Kaskantyú (Eltájolók TSE) eredmények
2017.04.15.    Tavaszi Mátra Kupa egyéni és pontbegyűjtő - Mátra (Mátra TTS)
2017.04.22.    Varsányi Kupa - Pilis-hegység (Magyar Villamos Művek SE)
2017.04.23.    Kőbányai Barangolók Kupa - Budapest (Kőbányai Barangolók SE) eredmények, értékelés
2017.04.23.    Föld Napja Kupa - Budapest/Péterhalmi-erdő (Természetjáró és Sí SE FBR)
2017.04.30.    Gémes Majális Kupa - Budapest/Hárshegy (Gémes TE)
2017.05.13.    Spartacus Kupa egyéni - Nagymágocs (Szentesi Spartacus SzSE)
2017.05.20.    ELMARAD: Napernyő Kupa - Bükk (Kárpát Egyesület Eger)
2017.05.21.    Hollós Kupa - Bükk (Tiszaújvárosi Sport Club TSzo.)
2017.05.21.    Kőbánya Kupa - Budai-hegység (ORION TTE)
2017.05.27.    Gyermeknap Kupa - Solymár (Gémes TE)
2017.06.10.    Velence Kupa - Keleti-Bakony (Fejér Megyei Természetbarát Szöv.)
2017.06.24.    Kispest Kupa - Budapest (Gémes TE)
2017.07.02.    Gerecse Kupa - Pusztamarót (Természetjáró Fiatalok Szövetsége)
2017.07.15.    Spartacus Kupa éjszakai - Ópusztaszer (Szentesi Spartacus SzSE)

A 2017. évi OTTCsB Bajnoki állások az 5. forduló után: lásd a csatolt mellékletben.

2017.09.09.    Eltájoló Kupa - Izsák-Kisizsák (Eltájolók TSE)
2017.09.03.    Campona Kupa - Kamaraerdő (Gémes TE)
2017.09.23.    Zemplén Kupa egyéni - Rudabányácska (Sárospatak Eleketromos SE)
2017.09.24.    Zemplén Kupa csapat - Rudabányácska (Sárospatak Eleketromos SE)
2017.09.24.    Gémes Kupa - János-hegy (Gémes TE)
2017.10.01.    Silvanus tájékozódási verseny - Budapest (Siivanus SE)
2017.10.07.    Zöldpont Tájékozódási Túraverseny - Kaposvár körny. (Zöldpont ÉK)
2017.10.08.    Gémes Sziget Kupa - Budapest (Gémes TE)
2017.10.14.    Mátra Kupa - Mátra, Parádfürdő (Mátra TTS)
2017.10.21.    Köztársaság Kupa - Budapest (ZÖLDSPORT Egyesület)
2017.11.04.    Avar Kupa - Mátra (Mátra TTS és Kékes TE)

2017.11.04.    Az MTSZ Versenybizottság évzárója.

A túraversenyekről részletesebben a weboldalukon lehet tájékozódni.

-----------------------------------------------------------------------------

A 2016. évi bajnokságok

Versenykiírások (a linkek alatt letölthetők):

ELMARADT! Virtavár: Kékes TE. 2016. február 20. (szombat), Mátra

7. Egri Tavaszváró: Heves Megyei Tb. Szöv., 2016. február 27. (szombat), Eger

Silvanus Parkverseny: Silvanus SE, 2016. március 6. (vasárnap), Budapest - Kiscell

Bakancsos Atom Kupa: DEMETER, ASE, 2016. március 19. szombat), Nyugati-Mecsek - Abaliget

Gémes Parkverseny: Gémes TE, 2016. március 19. (vasárnap), Budapest - Gellért-hegy

Tavaszi Mátra Kupa (csapat, egyéni): Mátra TTS, 2016. április 2. (szombat), Mátra

Gémes Városismereti Verseny: Gémes TE, 2016. április 3. (vasárnap), Budapest

Rezét Kupa: DÉMÁSZ-Rezét SE, 2016. április 9. (szombat), Kisszállás

TUTI Kupa: TUTI Egyesület, 2016. április 9. (szombat), Budapest/Margitsziget
Eltájoló Kupa (egyéni): Eltájolók TSE, 2016. április 10. (vasárnap), Bócsa

Gémes Sziget Kupa: Gémes TE, 2016. április 10. (vasárnap), Budapest - Népliget

Föld Napja Kupa: Váci Síiskola FBR, 2016. április 16. (szombat), Budapest - Péterhalmi-erdő

Varsányi Kupa: MVM SE, 2016. április 23. (szombat), Pilis

Kőbányai Barangolók Kupa (csapat): Kőbányai Barangolók SE, 2016. április 24. (vasárnap), Budapest környéke

Kőbánya Kupa: ORION TTE, 2016. május 22. (vasárnap), Budai-hegység/Hárs-hegy

Kőbányai Barangolók Kupa (egyéni): Kőbányai Barangolók SE, 2016. május 22. (vasárnap), Budai-hegység/Hárs-hegy

Gyermeknap Kupa: Gémes TE, 2016. május 29. (vasárnap), Budapest, Csillebérc

Hollós Kupa: Tiszaújvárosi SC, 2016. június 4. (szombat), Miskolctapolca-Komlóstető

Napernyő Kupa: Kárpát Egyesület Eger, 2016. június 5. (vasárnap), Sirok-Kőkútpuszta

Velence Kupa: Fejér Megyei Természetbarát Sz., 2016. június 11. (szombat), Velencei-hegység, Sukoró

Napernyő Kupa egyéni, Kolacskovszky emlékverseny: Kárpát Egyesület Eger, 2016. július 9., Bükk, Felsőtárkány

Kolacskovszky emlékverseny: Heves Megyei Tb. Szöv., 2016. július 9., Bükk, Felsőtárkány

Spartacus Kupa (éjszakai): Szentesi Spartacus SK, 2016. július 16., Nagymágocs

x

Eltájoló Kupa: Eltájolók TSE, 2016. szeptember 3. (szombat), Izsák

Campona Kupa: Gémes TE, 2016. szeptember 4. (vasárnap), Budapest

Zemplén Kupa (csapat): Elektromos SE, 2016. szeptember 17. (szombat), Károlyfalva
Zemplén Kupa (egyéni): Elektromos SE, 2016. szeptember 18. (vasárnap), Károlyfalva

Gémes Kupa: Gémes TE, 2016. szeptember 25. (vasárnap), Budapest

Katica Tanya: Zöldpont Életmódklub, 2016. október 1. (szombat), Deseda-tó

Silvanus tájékozódási verseny: Silvanus SE, 2016. október 9. (vasárnap), Budapest, Cinkotai-erdő

Mátra Kupa: Mátra TTS, 2016. október 16. (vasárnap),Gyöngyöstarján - Sósi rét

Köztársaság Kupa: Zöldsport Egyesület, 2016. október 22. (szombat), Budapest

Avar Kupa: Kékes TE és Mátra TTS, 2016. november 12. (szombat), Mátra

MTSZ Versenybizottság

-----------------------------------------------------------------------------


 
A 2015. évi bajnokságok

Túraversenyek archívum

MTSZ Versenybizottság
5543 alkalommal
Belépés, regisztráció
Honlapunk adatai
  • 4 641 regisztrált felhasználó
  • 2 134 hírlevél előfizető
  • 335 természetjáró szervezet
  • 2 277 turistaút szakasz
  • 12 795 km turistaút
  • 118 túramozgalom
  • 3 810 túramozgalom teljesítő
  • 36 esemény
  • 2 493 megjelent cikk, hír
  • 227 belső oldal
  • 2 041 egyéb dokumentum
Eseménynaptár
Hírlevél

captcha

Keresés
Címkefelhő
Kövess minket!
RSS  Facebook Twitter